Geomeetria Animeeritud GIF

Geomeetria GIF arvuti

Tere tulemast Gifmania
Sotsiaalseid võrgustikke!

Geomeetria Pilte

On 176 Geomeetria gifid sisse Gifmania.co.ee
Pildid ja Geomeetria GIF

Animeeritud pilte Geomeetria

Geomeetria GIF

Selles sektsioonis leiad parimad Geomeetria Animeeritud GIF vaja jagada sotsiaalsete võrgustike või kohandada oma esitlus lõbusam viis.Selles sektsioonis leiad erinevaid animatsioone erinevaid arve. Geomeetria on filiaali matemaatika, mis tegeleb uuring lennuk ja kolmemõõtmeline arvud.

Tasuta pildid Geomeetria

Geomeetria Clip Arts

Geomeetria Animeeritud GIF võib jagada kõigi sotsiaalsete võrgustike ja seeläbi oma seinale lõbusam, võite saata iga animeeritud gif nagu postkaart, meie süsteem saadab gif et keda tahad, ilma et külastada mõnda lehte rohkem, seda ei tea? proovida, tuleb täita Kõige populaarsem kolmemõõtmelise geomeetriliste arvud on valdkonnad, kuubikud, silindrid, koonused, ja püramiidid. Geomeetrilisi kujundeid on esindatus arvud moodustatud tipud, servad ja nurgad. Nad võivad olla regulaarselt polügoonide või ebakorrapärase kujuga.

Uue Gifmania lihtsam lisada gif kohta Geomeetria blogisse või kuhu iganes, ilma et peaks teadma palju, koodiga pakume on väga lihtne. Regulaarne polügoonide on need, mille küljed on ühepikkused. Seevastu ebaregulaarne on need küljed ja ebavõrdse vahelised nurgad. Need on kõige lihtsam teha ilma iga kord pärast eeskirjadele.

Kas sulle meeldib Geomeetria gifid?

Geomeetria Animeeritud GIF-pilte täiesti tasuta, mida saab kasutada oma töös, oma veebilehekülgedele, või kui sa seda vajad. Kõik graafiline materjal disainerite uus Gifmania on pank ressursse disain. Kui geomeetriline kuju on koostatud kolmes mõõtmes, nimetatakse prisma või hulktahukas. Kõige levinum on tetraeeder, kaheksatahukas, Ikosaeeder ja dodecahedron. Kõik on nende regulaarne versioon ja tähine versioon (moodustades täht).

Geomeetria graafika, kui te teete web Geomeetria või tööle, aruanded või mis tahes nõutud dokumendid kunstitöö. Lisaks kõik meie galeriis saate alla laadida nii gifid pack. Kõige populaarsem lennuk geomeetrilisi kujundeid on ruut, ring, ristkülik, romb, ja kolmnurk. Me kasutada selliseid vahendeid nagu valitsejad, kompass, mall, ruudu ja koonilised juhtida neid.