Egiptuse Religioon Animeeritud GIF

Egiptuse Religioon GIF arvuti

Tere tulemast Gifmania
Sotsiaalseid võrgustikke!

Egiptuse Religioon Pilte

On 104 Egiptuse Religioon gifid sisse Gifmania.co.ee
Pildid ja Egiptuse Religioon GIF

Animeeritud pilte Egiptuse Religioon

Egiptuse Religioon GIF

Selles sektsioonis leiad parimad Egiptuse Religioon Animeeritud GIF vaja jagada sotsiaalsete võrgustike või kohandada oma esitlus lõbusam viis.See vana religioon on uskumuste kogum, mis olid muistsed egiptlased. On polüteistlik religioon, sest see kummardama palju erinevaid jumalaid. Kuid ajal valitsemisaeg Ehnaton olid keelatud kummardamise jumalat peale Aten, päikese jumal.

Tasuta pildid Egiptuse Religioon

Egiptuse Religioon Clip Arts

Egiptuse Religioon Animeeritud GIF võib jagada kõigi sotsiaalsete võrgustike ja seeläbi oma seinale lõbusam, võite saata iga animeeritud gif nagu postkaart, meie süsteem saadab gif et keda tahad, ilma et külastada mõnda lehte rohkem, seda ei tea? proovida, tuleb täita Paljud Egiptuse jumalad kujutatud inimese keha ja looma peaga, kui Ra ja Horus (Falcon-headed), Anubis (šaakal otsaga), Seth (pea loom) või Thoth (Ibis otsaga). Teised on inimese pea, nagu Osiris, Amon, Isis ja Maat.

Uue Gifmania lihtsam lisada gif kohta Egiptuse Religioon blogisse või kuhu iganes, ilma et peaks teadma palju, koodiga pakume on väga lihtne. Vana-Egiptus, presidendid olid vaaraode. Need Egiptuse kuningad peeti peaaegu jumalikku päritolu ja seetõttu oma hieroglüüfid on esindatud erinevad egiptuse jumalused. Narmer oli esimene vaarao, kes valitses Egiptuses aastal 3050. C.

Kas sulle meeldib Egiptuse Religioon gifid?

Egiptuse Religioon Animeeritud GIF-pilte täiesti tasuta, mida saab kasutada oma töös, oma veebilehekülgedele, või kui sa seda vajad. Kõik graafiline materjal disainerite uus Gifmania on pank ressursse disain. On palju omaste sümbolitega selle religiooni. Sümbolid vaarao oli Heka (või koot, vahend, mida kasutatakse nagu nuhtlus) ja Nejej kepid (personal või suhkruroo-kujuline kõver) ja Nemesi (peakate et vaaraod kandsid oma kroon).

Egiptuse Religioon graafika, kui te teete web Egiptuse Religioon või tööle, aruanded või mis tahes nõutud dokumendid kunstitöö. Lisaks kõik meie galeriis saate alla laadida nii gifid pack. Kõige populaarsem kuuluvate hoonete Ancient Egypt Egiptuse templid, mis olid pühendatud teatud jumalad ja püramiide, mis olid matmise struktuure, kus vaaraod maeti oma asjad.